Naše časopisy

Magazín Ona ví

Časopis pro šikovné ruce a útulný domov vychází jako dvouměsíčník v tištěném nákladu 14 000 kusů. Časopis Ona ví je magazínem pro všechny moderní ženy, které zajímají bytové trendy, design, kreativní tvorba, kulinářské nápady a péče o dům nebo zahradu. V časopise ne- chybí ani kosmetické a módní rubriky a stránky věnované zdraví. Každý výtisk časopisu Ona ví je pak doplněn o střihy a šablony pro kreativní tvoření tradičních i moderních technik. Časopis je určen pro všechny věkové skupiny, které mají rády tvoření, nebojí se toho a ani se za to nestydí.

Předplatné časopisu
Stránky časopisu


Magazín
SUV

SUV magazín vychází jako dvouměsíčník v tištěném nákladu 10 000 kusů a navazuje na dlouholetou tradici OffROAD 4×4 magazínu. S rozmachem kategorie SUV, která z velké části nahradila klasické terénní speciály, jsme titul změnili na SUV Magazín. Najdete zde recenze nových vozů, srovnávací testy vozidel, řádky z historie terénních vozů i reportáže z expedic, cestování a špičkového motoristického sportu spojeného s terénem.

Předplatné magazínu
Stránky magazínu


FITNESS

Časopis FITNESS je stálicí na trhu časopisů o zdravém životním stylu. Svým čtenářkám radí, jak se dostat do formy, ve které se budou cítit dobře. Odhaluje tajemství jídla, jež může být zdravé i chutné zároveň. Jeho tréninky čtenáře zavedou do fitness centra, ven do parku nebo jim umožní zacvičit si doma v obýváku, aniž by svou kondici nějak ošidili. Pomáhá sportovním nadšencům zvolit si ten správný cíl a nabízí motivaci tolik potřebnou k jeho dosažení.

Předplatné časopisu
Stránky časopisu


SVĚT KULTURISTIKY

Časopis Svět kulturistiky dostal do super formy už celou generaci příznivců posilování. Od roku 1990 přináší informace a rady týkající se tréninku, výživy i suplementace. Na jeho stránkách najdete rozhovory s našimi i zahraničními závodníky. Sleduje dění na jak na amatérské, tak profesionální scéně a přitom zůstává skvělým průvodcem i těm vyznavačům zdravého životního stylu, kteří si kladou za cíl mít vysportovanou postavu, aniž by pomýšleli na závodní kariéru.

Předplatné časopisu
Stránky časopisu


TENNIS ARENA

Tennis Arena je v České republice i na Slovensku předním tenisovým magazínem a zpravodajským portálem. Časopis každé dva měsíce v tištěném nákladu 10 tis. ks, informuje čtenáře o tenisovém dění z celého světa. Přináší reportáže, novinky, exklusivní fotografie, rozhovory s hráči, trenéry i legendami bílého sportu. Věnuje se zajímavým a aktuálním tématům i mezinárodním utkáním. Obsahuje rozsáhlou metodickou část, kam přispívají uznávaní odborníci.

Předplatné časopisu
Stránky časopisu


Scientific American

Scientific American informuje o využití nejnovějších vědeckých poznatků ve všech oblastech lidského života, včetně péče o zdraví, a dopadech vědy a techniky na ekonomiku společnosti. Přináší i články o hlavních směrech základního výzkumu a ochraně přírody. V originálu vychází od roku 1845 a za tu dobu si vydobyl postavení světově uznávané značky; do Scientific American dodnes přispělo 151 nositelů Nobelovy ceny, kteří pro něj napsali přes 220 článků. V roce 2019 vychází 6x jako dvojměsíčník.

Předplatné časopisu
Stránky časopisu


M
agazín HODINKY ŠPERKY

Společensko-odborný časopis na vysoké profesionální úrovni vychází už 10 let na 100 stra- nách jako dvouměsíčník v tištěném nákladu 5000 kusů. Originální magazín pro hodináře, klenotníky i laickou veřejnost. Dozvíte se z něj informace o modelech z dílen věhlasných hodi- nářských a klenotnických domů, novinky z veletrhů, historii světových hodinářských a klenot- nických značek. Přečtete si rozhovory a reportáže ze světa časomír i blyštivé krásy.

Dárkový průvodce hodinkami 3v1 – watch guide
Dárkový průvodce hodinkami je publikace, která v sobě obsahuje tři vydaná čísla časopisu Hodinky & šperky v dárkovém balení. Toto vydání je zajímavé pro lidi, kteří se o hodinky zajímají nahodile nebo jen občas. Případně publikaci zakoupí jako dárek svým blízkým a přátelům

Předplatné magazínu
Stránky magazínu